Interlands Litouws voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Litouws voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
4 september UEFA Nations League Groep C4 № 349 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 0 – 2 | Kazachstan[2] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) |
12' Baktijar Zainoetdinov 86' Islambek Koeat |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep C4 № 350 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Albanië [4] | 0 – 1[5] | Litouwen | Air Albaniastadion, Tirana Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR) |
51' Donatas Kazlauskas |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № 351 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Estland [6] | 1 – 3 | Litouwen[7] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 718 Scheidsrechter: Antti Munukka (FIN) |
Pavel Marin 58' | 14' Arvydas Novikovas 32' Gratas Sirgedas 46' Arvydas Novikovas |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep C4 № 352 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 2 – 2 | Wit-Rusland | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 963 Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT) |
Arvydas Novikovas 7' Karolis Laukžemis 75' | 59' Vital Lisakovitsj 66' Aljaksandr Satsjywka |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep C4 № 353 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 0 – 0 | Albanië[8] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 696 Scheidsrechter: Karim Abed (FRA) |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 354 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Litouwen [9] | 2 – 1 | Faeröer[10] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs (LVA) |
Gratas Sirgedas 42' Gratas Sirgedas 45+1' | 90+2' Gunnar Vatnhamar |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C4 № 355 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+3) | Wit-Rusland [11][12] | 2 – 0 | Litouwen[13] | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 1.985 Scheidsrechter: Chris Kavanagh (ENG) |
Jevhen Jablonski 5' Max Ebong 20' |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C4 № 356 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+6) | Kazachstan [14] | 1 – 2[15] | Litouwen | Almatı Ortalıq Stadionı, Almaty Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) |
Abat Ajmbetov 38' | 40' Modestas Vorobjovas 90+4' Arvydas Novikovas |
2021
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № 357 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Kosovo | 4 – 0[16] | Litouwen | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB) |
Arbër Zeneli 27' Vedat Muriqi 63' Arbër Zeneli 71' Besar Halimi 79' |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep C № 358 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zwitserland | 1 – 0 | Litouwen | Kybunpark, Sankt Gallen Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN) |
Xherdan Shaqiri 2' |
| ||||
31 maart WK-kwalificatie Groep C № 359 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen | 0 – 2 | Italië[17] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Paweł Raczkowski (POL) |
48' Stefano Sensi 90+4' (pen.) Ciro Immobile |
| ||||
1 juni Baltische Beker № 360 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 0 – 1 | Estland | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs (LVA) |
65' Henri Anier |
| ||||
4 juni Baltische Beker № 361 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Letland | 3 – 1 | Litouwen[18] | Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 0[3] Scheidsrechter: Juri Frischer (EST) |
Markas Beneta 37' (e.d.) Eduards Emsis 69' Roberts Uldriķis 85' | 67' Paulius Golubickas |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 362 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Spanje [19][20][21] | 4 – 0[22][23] | Litouwen[24][25] | Estadio Municipal de Butarque, Leganés Toeschouwers: 903 Scheidsrechter: Willy Delajod (FRA) |
Hugo Guillamón 3' Brahim Díaz 24' Juan Miranda 54' Javi Puado 73' |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep C № 363 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen [26][27] | 1 – 4[28][29] | Noord-Ierland | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 1.612 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA) Video-assistent: François Letexier (FRA) |
Rolandas Baravykas 55' | 20' Daniel Ballard 52' (pen.) Conor Washington 67' Shayne Lavery 82' (pen.) Patrick McNair |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep C № 364 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije | 1 – 0[30] | Litouwen | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 2.503 Scheidsrechter: John Beaton (SCO) Video-assistent: Peter Bankes (ENG) |
Ivajlo Tsjotsjev 82' |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep C № 365 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Italië [31] | 5 – 0 | Litouwen[32] | Mapei Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia Toeschouwers: 10.578 Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG) Video-assistent: David Coote (ENG) |
Moise Kean 11' Edgaras Utkus 14' (e.d.) Giacomo Raspadori 24' Moise Kean 29' Giovanni Di Lorenzo 54' |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie Groep C № 366 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 3 – 1[33] | Bulgarije | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.526 Scheidsrechter: Jevhen Aranovsky (UKR) Video-assistent: Mykola Balakin (UKR) |
Justas Lasickas 18' Fiodor Černych 82' Fiodor Černych 84' | 64' Kiril Despodov |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep C № 367 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen [34] | 0 – 4 | Zwitserland[35] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 1.806 Scheidsrechter: Tiago Martins (POR) Video-assistent: Luís Godinho (POR) |
31' Breel Embolo 42' Renato Steffen 45' Breel Embolo 90+4' Mario Gavranović |
| ||||
12 november WK-kwalificatie Groep C № 368 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Noord-Ierland [36] | 1 – 0 | Litouwen | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 14.336 Scheidsrechter: István Vad (HUN) Video-assistent: Tamás Bognár (HUN) |
Benas Šatkus 18' (e.d.) |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 369 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Litouwen [37] | 1 – 1 | Koeweit | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs (LVA) |
Justas Lasickas 54' | 43' Fawaz Al-Otaibi |
2022
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 370 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | San Marino [38][39] | 1 – 2 | Litouwen[40][41] | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 580 Scheidsrechter: Deniz Aytekin (GER) |
Filippo Fabbri 62' | 13' Augustinas Klimavičius 27' Linas Mėgelaitis |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 371 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 1 – 0[42] | Litouwen[43] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 30.686 Scheidsrechter: Bram Van Driessche (BEL) |
Troy Parrott 90+7' |
| ||||
4 juni UEFA Nations League Groep C1 № 372 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen [44] | 0 – 2 | Luxemburg | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 3.009 Scheidsrechter: David Fuxman (ISR) Video-assistent: Roi Reinshreiber (ISR) |
44' Danel Sinani 78' Danel Sinani |
| ||||
7 juni UEFA Nations League Groep C1 № 373 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen | 0 – 6[45] | Turkije[46] | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.843 Scheidsrechter: Novak Simović (SRB) Video-assistent: Fran Jović (CRO) |
2' Doğukan Sinik 14' Doğukan Sinik 56' (pen.) Serdar Dursun 81' Serdar Dursun 89' Yunus Akgün 90+1' Halil Dervişoğlu |
| ||||
11 juni UEFA Nations League Groep C1 № 374 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+1) | Faeröer | 2 – 1 | Litouwen | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 2.278 Scheidsrechter: Igor Pajač (CRO) Video-assistent: Dario Bel (CRO) |
Viljormur Davidsen 20' (pen.) Jákup Andreasen 45' | 6' Fiodor Černych |
| ||||
14 juni UEFA Nations League Groep C1 № 375 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Turkije [47] | 2 – 0[48] | Litouwen[49] | Gürsel Akselstadion, İzmir Toeschouwers: 14.694 Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Kaan Ayhan 37' Hakan Çalhanoğlu 54' (pen.) |
| ||||
22 september UEFA Nations League Groep C1 № 376 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen [50][51] | 1 – 1 | Faeröer | LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.376 Scheidsrechter: Vilhjálmur Alvar Þórarinsson (ISL) Video-assistent: Pascal Müller (GER) |
Vykintas Slivka 41' | 22' Jákup Andreasen |
| ||||
25 september UEFA Nations League Groep C1 № 377 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Luxemburg [52] | 1 – 0 | Litouwen[53][54] | Stade de Luxembourg, Luxemburg Toeschouwers: 5.340 Scheidsrechter: Giorgi Kroeasjvili (GEO) Video-assistent: Tomasz Kwiatkowski (POL) |
Gerson Rodrigues 89' |
| ||||
16 november Baltische Beker Halve finale № 378 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Litouwen [55] | 0 – 0[56] | IJsland | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 5.934 Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA) |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Edvinas Girdvainis Gvidas Gineitis Arvydas Novikovas Paulius Golubickas Rolandas Baravykas Natanas Žebrauskas | 5 – 6 | Andri Guðjohnsen Stefán Þórðarson Arnór Sigurðsson Mikael Anderson Sverrir Ingi Ingason Aron Elís Þrándarson |
| ||||
19 november Baltische Beker Troostfinale № 379 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+2) | Estland | 2 – 0 | Litouwen[57][58] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.563 Scheidsrechter: Vitālijs Spasjoņņikovs (LVA) |
Sergei Zenjov 65' Rasmus Peetson 89' |
2023
| ||||
24 maart EK-kwalificatie Groep G № 380 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Servië [59] | 2 – 0 | Litouwen[60][61] | Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 21.125 Scheidsrechter: Lawrence Visser (BEL) Video-assistent: Nathan Verboomen (BEL) |
Dušan Tadić 16' Dušan Vlahović 53' |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 381 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Griekenland | 0 – 0 | Litouwen | Agia Sofiastadion, Athene Toeschouwers: 11.950 Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL) |
| ||||
17 juni EK-kwalificatie Groep G № 382 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Litouwen [62] | 1 – 1[63][64] | Bulgarije[65] | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 14.230 Scheidsrechter: Jakob Alexander Sundberg (DEN) Video-assistent: Jochem Kamphuis (NED) |
Edvinas Girdvainis 15' | 27' Aleks Petkov |
| ||||
20 juni EK-kwalificatie Groep G № 383 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Hongarije | 2 – 0 | Litouwen | Puskás Aréna, Boedapest Toeschouwers: 58.274 Scheidsrechter: António Nobre (POR) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
Barnabás Varga 32' Roland Sallai 83' |
| ||||
7 september EK-kwalificatie Groep G № 384 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 2 – 2 | Montenegro[66] | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 11.328 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim (SWE) Video-assistent: Dennis Higler (NED) |
Gytis Paulauskas 71' Fiodor Černych 90+4' | 78' Nikola Krstović 89' Stefan Savić |
| ||||
10 september EK-kwalificatie Groep G № 385 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen [67] | 1 – 3 | Servië[68] | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 8.586 Scheidsrechter: Sascha Stegemann (GER) Video-assistent: Sören Storks (GER) |
Gytis Paulauskas 45' | 21' Aleksandar Mitrović 32' Aleksandar Mitrović 43' Aleksandar Mitrović |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie Groep G № 386 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Bulgarije [69] | 0 – 2[70] | Litouwen[71] | Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 6.916 Scheidsrechter: Giorgi Kroeasjvili (GEO) Video-assistent: Jeroen Manschot (NED) |
45' Pijus Širvys 55' Pijus Širvys |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie Groep G № 387 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen | 2 – 2 | Hongarije | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 5.349 Scheidsrechter: Juxhin Xhaja (ALB) Video-assistent: Luca Pairetto (ITA) |
Fiodor Černych 20' Pijus Širvys 36' | 67' (pen.) Dominik Szoboszlai 82' Barnabás Varga |
| ||||
16 november EK-kwalificatie Groep G № 388 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Montenegro | 2 – 0 | Litouwen | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 3.647 Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: Tiago Martins (POR) |
Edvin Kuč 3' Stevan Jovetić 48' |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 389 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Cyprus | 1 – 0[72] | Litouwen | Limasol Arena, Kolossi Toeschouwers: 1.169 Scheidsrechter: Marcel Bîrsan (ROU) |
Ioannis Pittas 22' |
2024
| ||||
21 maart UEFA Nations League Play-outs № 390 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC) | Gibraltar [73] | 0 – 1[74][75] | Litouwen | Estádio Algarve, Loulé (Portugal)[76] Toeschouwers: 207 Scheidsrechter: Giorgi Kroeasjvili (GEO) Video-assistent: Alper Ulusoy (TUR) |
60' Armandas Kučys |
| ||||
26 maart UEFA Nations League Play-outs № 391 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Litouwen [77] | 1 – 0 | Gibraltar[78][79] | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: 6.102 Scheidsrechter: Duje Strukan (CRO) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Fiodor Černych 51' |
| ||||
8 juni Baltische Beker № 392 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Letland [80] | 0 – 2 | Litouwen[81][82] | Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 3.505 Scheidsrechter: Juri Frischer (EST) |
49' Armandas Kučys 71' Artūr Dolžnikov |
| ||||
11 juni Baltische Beker № 393 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | 1 – 1 (n.v.) | Estland | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA) |
Giedrius Matulevičius 84' | 82' Mark Anders Lepik | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Justas Lasickas Fiodor Černych Artemijus Tutyškinas Arvydas Novikovas Linas Klimavičius | 3 – 4 | Karol Mets Mark Anders Lepik Kevor Palumets Erik Sorga Martin Vetkal |
| ||||
6 september UEFA Nations League Groep C2 № 394 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Litouwen | – | Cyprus | S. Dariaus- en S. Girėnostadion, Kaunas Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
9 september UEFA Nations League Groep C2 № 395 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Roemenië | – | Litouwen | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
12 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 396 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+3) | Litouwen | – | Kosovo | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 397 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Litouwen | – | Roemenië | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C2 № 398 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Cyprus | – | Litouwen | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C2 № 399 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Kosovo | – | Litouwen | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|