Istanbul Cup 2019
Miejsce | Turcja | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Garanti Koza Arena | ||
Nawierzchnia | Ceglana | ||
Data | 22–28.04.2019 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | WTA International Series | ||
Pula nagród | 250 000 $ | ||
Drabinka | 32S/24Q/16D | ||
Dyrektor | Stefan Tzvetkov | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Petra Martić | |||
Gra podwójna Tímea Babos Kristina Mladenovic | |||
|
Istanbul Cup 2019, właśc. TEB BNP Paribas Istanbul Cup 2019 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA International Series w sezonie 2019 z cyklu Istanbul Cup rozgrywany pomiędzy 22–28 kwietnia 2019 roku w Stambule na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 250 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Carla Suárez Navarro | 27 | 1. runda |
02 | Mihaela Buzărnescu | 30 | 2. runda |
03 | Camila Giorgi | 31 | wycofanie |
04 | Dajana Jastremśka | 37 | 1. runda |
05 | Ajla Tomljanović | 39 | 1. runda |
06 | Petra Martić | 40 | zwycięstwo |
07 | Kateřina Siniaková | 41 | 1. runda |
08 | Maria Sakari | 44 | 1. runda |
09 | Viktória Kužmová | 45 | 1. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
Lara Arruabarrena | 1 | 2 | |||||||||||||||||
Markéta Vondroušová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Markéta Vondroušová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Barbora Strýcová | 2 | 1 | |||||||||||||||||
Barbora Strýcová | 0 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Jelena Rybakina | 6 | 66 | 0 | |||||||||||||||
Markéta Vondroušová | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||
6 | Petra Martić | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
6 | Petra Martić | 7 | 4 | 7 | |||||||||||||||
Kristina Mladenovic | 64 | 6 | 62 | ||||||||||||||||
6 | Petra Martić | 6 | |||||||||||||||||
Margarita Gasparian | 1 | k | |||||||||||||||||
Q | Wieronika Kudiermietowa | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Margarita Gasparian | 7 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Carla Suárez Navarro | 4 | 5 | |||||||||||||||
Lara Arruabarrena | 6 | 7 | Lara Arruabarrena | 6 | 6 | |||||||||||||
Rebecca Peterson | 6 | 2 | 6 | Rebecca Peterson | 3 | 2 | ||||||||||||
WC | Pemra Özgen | 1 | 6 | 0 | Lara Arruabarrena | 1 | 2 | |||||||||||
WC | Çağla Büyükakçay | 3 | 64 | Markéta Vondroušová | 6 | 6 | ||||||||||||
WC | Swietłana Kuzniecowa | 6 | 7 | WC | Swietłana Kuzniecowa | 4 | 3 | |||||||||||
Markéta Vondroušová | 6 | 6 | Markéta Vondroušová | 6 | 6 | |||||||||||||
5 | Ajla Tomljanović | 3 | 3 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
9 | Viktória Kužmová | 7 | 5 | 4 | ||||||||||||||
Barbora Strýcová | 5 | 7 | 6 | Barbora Strýcová | 6 | 1 | 6 | |||||||||||
Sorana Cîrstea | 2 | 6 | 6 | Sorana Cîrstea | 2 | 6 | 3 | |||||||||||
Q | Irina Bara | 6 | 0 | 0 | Barbora Strýcová | 0 | 7 | 6 | ||||||||||
Pauline Parmentier | 6 | 6 | Q | Jelena Rybakina | 6 | 66 | 0 | |||||||||||
Jewgienija Rodina | 1 | 1 | Pauline Parmentier | 0 | 4 | |||||||||||||
Q | Jelena Rybakina | 3 | 6 | 6 | Q | Jelena Rybakina | 6 | 6 | ||||||||||
7 | Kateřina Siniaková | 6 | 2 | 4 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
6 | Petra Martić | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||
Tamara Zidanšek | 6 | 1 | 3 | 6 | Petra Martić | 4 | 7 | 6 | ||||||||||
Kirsten Flipkens | 1 | 0k | Q | Ana Bogdan | 6 | 5 | 3 | |||||||||||
Q | Ana Bogdan | 6 | 1 | 6 | Petra Martić | 7 | 4 | 7 | ||||||||||
Q | Kateryna Kozłowa | 6 | 1 | Kristina Mladenovic | 64 | 6 | 62 | |||||||||||
Anastasija Potapowa | 3 | 0k | Q | Kateryna Kozłowa | 1 | 2 | ||||||||||||
Kristina Mladenovic | 6 | 6 | Kristina Mladenovic | 6 | 6 | |||||||||||||
4 | Dajana Jastremśka | 3 | 4 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
8 | Maria Sakari | 3 | 4 | |||||||||||||||
Q | Wieronika Kudiermietowa | 6 | 6 | Q | Wieronika Kudiermietowa | 6 | 7 | |||||||||||
LL | Tímea Babos | 6 | 6 | LL | Tímea Babos | 0 | 64 | |||||||||||
Q | Ivana Jorović | 4 | 4 | Q | Wieronika Kudiermietowa | 5 | 4 | |||||||||||
Johanna Larsson | 66 | 6 | 3 | Margarita Gasparian | 7 | 6 | ||||||||||||
Margarita Gasparian | 7 | 4 | 6 | Margarita Gasparian | 1 | 6 | 7 | |||||||||||
LL | Julja Gluszko | 4 | 4 | 2 | Mihaela Buzărnescu | 6 | 4 | 5 | ||||||||||
2 | Mihaela Buzărnescu | 6 | 6 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 43 000 | 280 |
---|---|---|
Finalistka | 21 400 | 180 |
Półfinalistka | 11 500 | 110 |
Ćwierćfinalistka | 6175 | 60 |
2. runda | 3400 | 30 |
1. runda | 2100 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Tímea Babos Kristina Mladenovic | 6 | zwycięstwo |
02 | Kirsten Flipkens Johanna Larsson | 74 | 1. runda |
03 | Irina Bara Mihaela Buzărnescu | 94 | 1. runda |
04 | Wieronika Kudiermietowa Galina Woskobojewa | 100 | 1. runda |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) [a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 12 300 | 280 |
---|---|---|
Finalistki | 6400 | 180 |
Półfinalistki | 3435 | 110 |
2. runda | 1820 | 60 |
1. runda | 960 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2019-04-21]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2019-04-21]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2019-04-21]. (ang.).
- Archiwalna strona
- p
- d
- e
ATP Tour 2019 / WTA Tour 2019 – Tydzień 17
WTA Tour |
|
---|---|
ATP Tour |
- p
- d
- e
Turnieje tenisowe zaliczane do WTA Tour 2019
Wielki Szlem | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnieje Mistrzyń | |||||||
WTA Premier Series |
| ||||||
WTA International Series |