Martina Zvěřinová
Martina Zvěřinová | |
---|---|
Martina Zvěřinová během MČR na krátké trati 2019 | |
Rodné jméno | Martina Dočkalová |
Datum narození | 22. července 1983 (40 let) |
Místo narození | Pardubice |
Povolání | zubní laborantka |
Sportovní kariéra | |
Klub | OK Lokomotiva Pardubice |
Reprezentace | od 2001 do 2011 |
Účasti na MS | 4 + 3 |
Některá data mohou pocházet z datové položky. |
Přehled medailí | ||
---|---|---|
Mistrovství světa | ||
stříbro | WOC 2011 | Štafety (Francie) |
Mistrovství světa juniorů | ||
zlato | JWOC 2003 | OB Põlva (Estonsko) |
stříbro | JWOC 2001 | OB Štafety (Maďarsko) |
Martina Zvěřinová, roz. Dočkalová, (* 22. července 1983 Pardubice) je česká reprezentantka v orientačním běhu. Mezi její největší úspěch patří zlatá a stříbrná medaile z juniorského mistrovství světa 2003 a 2001. V současnosti běhá za český klub OK Lokomotiva Pardubice a též za finský klub Tampereen Pyrintö za který startuje ve skandinávii.[1] V sobotu 7.8.2010 se na Zemské Bráně vdala za orientačního běžce Petra Zvěřinu.
Sportovní kariéra
Umístění na MŠ a ME
Přehled úspěchů na Mistrovství světa | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Rapperswil 2003 | DSQ | X | X | 5. místo |
Aichi 2005 | 26. místo | 25. místo | X | X |
Miskolc 2009 | 35. místo | X | 25. místo | X |
Savojsko 2011 | X | 22. místo | DSQ | 2. místo |
Přehled úspěchů na Mistrovství Evropy | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství Evropy | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Røskilde 2004 | 30. místo | X | X | 7. místo |
Ventspils 2008 | X | 48. místo | 29. místo | X |
Primorsko 2010 | X | 33. místo | 15. místo | 6. místo |
Přehled úspěchů na Mistrovství světa juniorů | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Miskolc 2001 | X | 14. místo | 16. místo | 2. místo |
Alicante 2002 | X | 56. místo | 24. místo | 6. místo |
Põlva 2003 | X | 21. místo | 1. místo | 4. místo |
Umístění na MČR
Umístění na Mistrovství České republiky v orientačním běhu | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ročník | Kategorie | Klasická | Krátká | Sprint | Dlouhá | Noční | Ranking | Členství v klubu | Štafety | Kluby | Sprint. štafety |
MČR 1997 | D16 – mladší dorostenky | 19. místo | 17. místo | OK Lokomotiva Pardubice | |||||||
MČR 1997 | D18 – starší dorostenky | OK Lokomotiva Pardubice | 6. místo | ||||||||
MČR 1998 | D16 – mladší dorostenky | 1. místo | 3. místo | OK Lokomotiva Pardubice | |||||||
MČR 1998 | D18 – starší dorostenky | 9. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 7. místo | 5. místo | ||||||
MČR 1999 | D16 – mladší dorostenky | 1. místo | 5. místo | 1. místo | 1. místo | 657. místo | OK Lokomotiva Pardubice | ||||
MČR 1999 | D18 – starší dorostenky | OK Lokomotiva Pardubice | 3. místo | 4. místo | |||||||
MČR 2000 | D18 – starší dorostenky | 1. místo | 1. místo | 2. místo | 2. místo | 2. místo | 47. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 2. místo | 2. místo | |
MČR 2001 | D18 – starší dorostenky | 5. místo | 2. místo | 2. místo | 29. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 2. místo | 1. místo | |||
MČR 2002 | D20 – juniorky | 1. místo | 1. místo | 2. místo | 4. místo | OK Lokomotiva Pardubice | |||||
MČR 2002 | D21 – ženy | OK Lokomotiva Pardubice | 3. místo | 8. místo | |||||||
MČR 2003 | D20 – juniorky | 1. místo | 1. místo | 1. místo | 1. místo | 4. místo | 5. místo | OK Lokomotiva Pardubice | |||
MČR 2003 | D21 – ženy | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 1. místo | |||||||
MČR 2004 | D21 – ženy | 3. místo | 7. místo | 3. místo | 4. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 2. místo | 6. místo | |||
MČR 2005 | D21 – ženy | 3. místo | 3. místo | 4. místo | 4. místo | 4. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 1. místo | ||
MČR 2006 | D21 – ženy | 3. místo | 3. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 2. místo | |||||
MČR 2007 | D21 – ženy | 5. místo | 4. místo | 8. místo | 6. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | ||||
MČR 2008 | D21 – ženy | 8. místo | 6. místo | 10. místo | disk | 5. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 4. místo | ||
MČR 2009 | D21 – ženy | 2. místo | 1. místo | 2. místo | 6. místo | 2. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 2. místo | 1. místo | ||
MČR 2010 | D21 – ženy | 1. místo | 3. místo | 4. místo | 1. místo | 1. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 5. místo | ||
MČR 2011 | D21 – ženy | 2. místo | 14. místo | 6. místo | 2. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 3. místo | |||
MČR 2012 | D21 – ženy | 8. místo | 31. místo | 19. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 8. místo | |||||
MČR 2013 | D21 – ženy | 10. místo | 4. místo | 2. místo | 4. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 1. místo | 4. místo | |||
MČR 2014 | D21 – ženy | 4. místo | 2. místo | 5. místo | 1. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 7. místo | 3. místo | 4. místo | ||
MČR 2015 | D21 – ženy | 275. místo | OK Lokomotiva Pardubice | ||||||||
MČR 2016 | D21 – ženy | 9. místo | 26. místo | 12. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 4. místo | 5. místo | ||||
MČR 2017 | D21 – ženy | 10. místo | 15. místo | 16. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 12. místo | 3. místo | ||||
MČR 2018 | D21 – ženy | 22. místo | 11. místo | 22. místo | 19. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 10. místo | 3. místo | |||
MČR 2019 | D21 – ženy | disk | 18. místo | 15. místo | 16. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 10. místo | 15. místo | 6. místo | ||
MČR 2020 | D21 – ženy | 22. místo | 13. místo | 16. místo | OK Lokomotiva Pardubice | 2. místo |
Odkazy
Reference
- ↑ Martina Zvěřinová (profil) [online]. runners.worldofo.com [cit. 2009-05-18]. Dostupné online. (anglicky)
Související články
Externí odkazy
- Výsledky Martiny Zvěřinové v systému ORIS
- Profil Martiny Zvěřinové na World of O
- Rozhovor s Martinou Dočkalovou v Sedmičce.cz
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2014) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Univerzita Olomouc) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Tereza Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Michaela Omová (TJ Turnov) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2011) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy :Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Spurná (Praga Praha) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2010) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy: Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Věra Mádlová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Tereza Petrželová (Slávia Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) • Martina Spurná (SK Praga) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2009) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková(SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Zdenka Kozáková (Tesla Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Kristýna Kovářová (OOB Kotlářka Praha) • Lucie Krafková (OK Jiskra Nový Bor) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2007) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Lucie Krafková (Jiskra Nový Bor) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2006) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Skupina T08 : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) • Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iva Rufferová (Jiskra Nový Bor) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2005) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Eva Juřeníková (Halden SK) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2004) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Pavla Fialová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Iva Hrazdírová (Sparta Praha) |